Tani hostel – podróżowanie niskobudżetowe

0
2645

Kiedy planujemy jakąś wycieczkę oprócz świetnej zabawy zależy nam na odpowiednim noclegu. Organizując ją musimy zaplanować, co gdzie i kiedy chcemy zobaczyć? Jak długo planujemy zostać w wybranym mieście? Gdy już wybierzemy miasto pozostaje nam stworzyć sobie trasę wycieczki i zatroszczyć się o nocleg. Jak znaleźć komfortowe, bezpieczne i w dobrej lokalizacji lokum? Pierwszym krokiem, jakie zrobiłam w tym kierunku to popytałam znajomych, okazało się, że kilkoro z nich było już w tym mieście i są w stanie polecić mi miejsce do spania, był to tani hotel.

Dobry hostel w Łodzi: www.pl.lodz.flamingo-hostel.com/

town-home-592475_1920Zawsze obawiałam się, że tanie to znaczy kiepskie. Nie jednokrotnie przekonywałam się o tym w czasie innych wyborów, jakich dokonywałam, zdarzało się, że byłam zawiedziona i zasmucona, bo efekt nie był taki, jaki sobie zaplanowałam i ustaliłam z firmami. W tym przypadku nie potrzebnie się martwiłam. Obawy były, pomimo że hostel polecili mi znajomy, bo nie wszystkim podoba się to samo i zdarza się, że oczekują innych rzeczy. Na szczęście okazało się, że noclegi, pomimo że tanie są świetnie zlokalizowane, jest w nich bardzo miła i pomocna obsługa nie tylko, jeśli chodzi o sprawy hotelu, ale także można było porozmawiać z nimi na temat miasta i miejsca, które warto zobaczyć a nie mięliśmy ich w swoim harmonogramie. Dodatkowym plusem było to, że na parterze znajdowała się mała restauracje, serwowali tam przepyszne dania.

W Zakopanem można sugerować się portalem www.zakopaneapartamenty.net w wyborze noclegu lub dobrego apartamentu.

Southaven-CoursesA dla kogoś, kto nie miał ochoty tam, jeśli lub chciał zrobić cos swojego dostępny był aneks kuchennym, w którym sami mogliśmy sobie przygotować to, na co mamy ochotę. Teraz już wiem, że warto dać komuś i czemuś drugą szansę. A tanie to nie zawsze znaczy złe, kiepskie, ale komfortowe i bezpieczne. Obecnie zdarzyło nam się być już kilka razy w tym mieście i zawsze w tym samym tanim hotelu, jest to dla nas jedno z ulubionych miejsc.

Dalsze informacje: http://karinka.pl/noclegi-zakopane/